Kalendārs

Aprīlis 2018



Svētdiena (01.04.2018)
-
Pirmdiena (02.04.2018)
Otrās Lieldienas
Otrdiena (03.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (04.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Literārā pēcpusdiena pirmsskolā “Sveiks,pavasari!” L.Limora Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (05.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
(18:00) 9. klases vecāku sapulce I.Franko, S.Ostele Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (06.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
(13:10) Izmēģinājums eksāmens angļu valodā 9. klasei S.Brugevica, L.Logina Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (07.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Svētdiena (08.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Pirmdiena (09.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Atklātā krievu valodas olimpiāde 7.,8. klasēm G.Turova Aizputes novads
Pētnieciskā nedēļa pirmsskolā “Viss aug un zied” L.Limora, G.Lauarsone Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (10.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (11.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Atklātā fizikas olimpiāde 8. klasēm S.Brugevica, V.Gulbe Aizputes novads
(10:00) Vizuālās mākslas olimpiāde 1.-4.kl. S.Brugevica, I.Vērse Aizputes novads
Ceturtdiena (12.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Vecāku dienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
6. klases vecāku sapulce L.Logina Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (13.04.2018)
Zīmējumu un apsveikumu izstāde “Kapsēdes pamatskolai – 35” I.Vērse, G.Laursone, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Vecāku dienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(12:30) Orientēšanās sacensības S.Brugevica, J.Bethers Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas reģionālais fināls A.Zikmane Liepāja
Sestdiena (14.04.2018)
Sporta deju sacensības “Vilces pavasaris” V.Gulbe Vilce
Svētdiena (15.04.2018)
-
Pirmdiena (16.04.2018)
3. klases vecāku tikšanās ar klases audzinātāju I.Kaire Kapsēdes pamatskola
Otrdiena (17.04.2018)
-
Trešdiena (18.04.2018)
(17:30) Pirmsskolas vecāku sapulce G.Laursone, L.Limora Kapsēdes pamatskola
Pirmsskolas vecāku sapulce G.Laursone Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (19.04.2018)
Sporta spēles un rotaļas pirmsskolā "Veiklie kukainīši" G.Laursone Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (20.04.2018)
-
Sestdiena (21.04.2018)
(9:00) Sporta deju sacensības V.Gulbe Jaunlutriņu KN
Svētdiena (22.04.2018)
-
Pirmdiena (23.04.2018)
(10:00) Pirmsskolas mācību ekskursija G.Laursone, L.Limora Kalvenes pagasts “Cīruļi”
Otrdiena (24.04.2018)
(9:00) Berga foto S.Brugevica Kapsēdes pmsk
Radošā pēcpusdiena “Ziedi” G.Laursone Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (25.04.2018)
Dalība Latvijas sakopšanas talkā K.Politers Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (26.04.2018)
Dalība Latvijas sakopšanas talkā K.Politers Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (27.04.2018)
Dalība Latvijas sakopšanas talkā K.Politers Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (28.04.2018)
Dalība Latvijas sakopšanas talkā K.Politers Kapsēdes pmsk.
Svētdiena (29.04.2018)
-
Pirmdiena (30.04.2018)
-