Kalendārs

Marts 2019



Piektdiena (01.03.2019)
9.klases vakars S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(13:00) Kendamas turnīrs S.Brugevica, K.Politers Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (02.03.2019)
-
Svētdiena (03.03.2019)
-
Pirmdiena (04.03.2019)
Ekoskolas aktivitātes "Garšvielas ziemo uz palodzes" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas sacensība A.Zikmane Medzes pagasta bibliotēka
Otrdiena (05.03.2019)
Ekoskolas aktivitātes "Garšvielas ziemo uz palodzes" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas sacensība A.Zikmane Medzes pagasta bibliotēka
(18:00) 9. klases vecāku sapulce S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (06.03.2019)
Ekoskolas aktivitātes "Garšvielas ziemo uz palodzes" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas sacensība A.Zikmane Medzes pagasta bibliotēka
(18:00) 2.klases vecāku sapulce I.Skubiņa Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (07.03.2019)
Ekoskolas aktivitātes "Garšvielas ziemo uz palodzes" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas sacensība A.Zikmane Medzes pagasta bibliotēka
Angļu valodas olimpiāde 7.klasei L.Logina Aizpute
(09:35) Diagnosticējošais darbs dabaszinībās 6. klasei S.Brugevica, I.Pumpure Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (08.03.2019)
Ekoskolas aktivitātes "Garšvielas ziemo uz palodzes" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Skaļās lasīšanas sacensība A.Zikmane Medzes pagasta bibliotēka
(13:00) 2. klases vakars I.Skubiņa Kapsēdes pmsk.
(15:00) Vecmāmiņu un vectētiņu pēcpusdiena L.Limora Kapsēdes pmsk.
(17:00) 7.klases "Spēļu vakars" L.Logina Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (09.03.2019)
-
Svētdiena (10.03.2019)
-
Pirmdiena (11.03.2019)
Pavasara brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Metodiskās komisijas S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (12.03.2019)
Pavasara brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Metodiskās komisijas S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (13.03.2019)
Pavasara brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Metodiskās komisijas S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (14.03.2019)
Pavasara brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (15.03.2019)
Pavasara brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (16.03.2019)
-
Svētdiena (17.03.2019)
-
Pirmdiena (18.03.2019)
-
Otrdiena (19.03.2019)
(11:15) 9.klases izmēģinājuma eksāmens latviešu valodā S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (20.03.2019)
-
Ceturtdiena (21.03.2019)
Angļu valodas diena - pasaules dzejas diena L.Logina Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (22.03.2019)
(12:30) Karjeras nodarbības 6. – 9. klasei S.Brugevica, D.Kundziņa Kapsēdes pmsk.
Ekoskolas aktivitātes - pasaules ūdens diena L.Logina Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (23.03.2019)
-
Svētdiena (24.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
Pirmdiena (25.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
(14:00) Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena L.Sīle Tores stacija
Otrdiena (26.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
(08:45) 9.klases izmēģinājuma eksāmens angļu valodā. L.Logina Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (27.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
Ceturtdiena (28.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
(17:30) 1. klases vecāku sapulce L.Sīle Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (29.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
(10:00) Projekta “Skolas soma” ietvaros Liepājas teātra izrāde ‘’Polianna” Klašu audzinātāji Liepājas teātris
Sestdiena (30.03.2019)
Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 skolu apmaiņas partnerības projekta “Radošums un motivācija” aktivitātes S.Brugevica, A.Bumbiere Horvātija
Svētdiena (31.03.2019)
-