Kalendārs

Marts 2018



Ceturtdiena (01.03.2018)
-
Piektdiena (02.03.2018)
(09:30) Telpu orientēšanās "Izskan Kapsēdes pamatskolas - 35" S.Brugevica, J.Bethers Kapsēdes pamatskola
Sestdiena (03.03.2018)
-
Svētdiena (04.03.2018)
-
Pirmdiena (05.03.2018)
-
Otrdiena (06.03.2018)
(10:20) Valsts diagnosticējošais darbs dabaszinībās 6.klasei S.Brugevica, I.Pumpure Kapsēdes pmsk.
(18:00) Skolas padome K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (07.03.2018)
(17:30) 8. klases vecāku sapulce S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (08.03.2018)
(18:00) 4. klases vecāku sapulce L.Sīle Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (09.03.2018)
(08:45) Projektu darbs, prezentācijas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(12:00) Sadziedāšanās un sadejošanās pirms pavasara brīvdienām S.Brugevica, I. Franko Kapsēdes pmsk.
(09:00) 7. klases vakars D.Šulce Kapsēdes pamatskola
Sestdiena (10.03.2018)
(09:00) Sporta deju festivāls “Kapsēdes pavasaris” S.Brugevica, V.Gulbe Kapsēdes pmsk.
Svētdiena (11.03.2018)
-
Pirmdiena (12.03.2018)
(14:00) Projekta 'PuMPuRS" supervizija S.Brugevica Kapsēdes pamatskola
Metodiskās komisijas S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (13.03.2018)
Metodiskās komisijas S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(10:00) Informatīvā sanāksme K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (14.03.2018)
-
Ceturtdiena (15.03.2018)
(10:00) Atklātā kombinētā olimpiāde 2.klašu skolēniem S.Brugevica, I.Vērse Nīcas vsk.
Piektdiena (16.03.2018)
-
Sestdiena (17.03.2018)
-
Svētdiena (18.03.2018)
-
Pirmdiena (19.03.2018)
(10:25) Izmēģinājuma eksāmens matemātikā 9.kl. S. Brugevica, S.Ostele Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (20.03.2018)
1.-4.klašu mācību ekskursija uz Liepājas tramvaja depo I.Vērse Liepāja
Trešdiena (21.03.2018)
-
Ceturtdiena (22.03.2018)
(13:10) Izmēģinājuma eksāmens vēsturē 9.kl. S.Brugevica, L.Sīle Kapsēdes pamatskola
Atvērto durvju diena S.Brugevica, D.Šulce Liepāja
Piektdiena (23.03.2018)
-
Sestdiena (24.03.2018)
(10:00) Bērnu vokālo ansambļu un mūsdienu deju kolektīvu koncerts “Lai skan!” S.Brugevica, I.Franko Grobiņa, kultūras centrā ’’Robežnieki”
Svētdiena (25.03.2018)
(14:00) Dalība piemiņas pasākumā Tores stacijā S.Brugevica, L.Sīle, I.Franko, G.Laursone Grobiņas novads
Pirmdiena (26.03.2018)
-
Otrdiena (27.03.2018)
(10:25) Izmēģinājums eksāmens latviešu valodā 9. klasei S.Brugevica, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
(10:00) Ģeogrāfijas olimpiāde 7. klasei S.Brugevica, I. Pumpure Aizputes novads
Trešdiena (28.03.2018)
-
Ceturtdiena (29.03.2018)
(18:00) 5. klases vecāku sapulce V. Nelsone Kapsēdes pmsk.
(12:30) Lieldienu pasākums L.Sīle, I.kaire, I.Vērse, M.Hūna, L.Limora Medzes pagasta kultūras nams
Piektdiena (30.03.2018)
Lielā Piektdiena
Sestdiena (31.03.2018)
-