Kalendārs

Februāris 2019



Piektdiena (01.02.2019)
-
Sestdiena (02.02.2019)
(10:00) Sporta deju sacensības "Zvaigznītes- 2019” V.Gulbe Liepāja
Svētdiena (03.02.2019)
-
Pirmdiena (04.02.2019)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (05.02.2019)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (06.02.2019)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(10:00) Tautas bumbas sacensības V.Nelsone Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (07.02.2019)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Angļu valodas diena Par godu Čārlzam Dikensam L.Logina Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (08.02.2019)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(16:00) Valentīna dienas diskotēka K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
6. klases vakars V.Nelsone Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (09.02.2019)
-
Svētdiena (10.02.2019)
-
Pirmdiena (11.02.2019)
-
Otrdiena (12.02.2019)
(9:35) Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 6. klasei mutvārdu daļa S.Brugevica, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (13.02.2019)
7.,8.,9. klase piedalās “Ēnu dienās” M.Hūna Kapsēdes pmsk.
Angļu valodas diena – nacionālā mīlestības diena pret mājdzīvniekiem L.Logina Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (14.02.2019)
(13:00) Sadziedāšanās “Mīlestības dziesma” A.Bumbiere Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (15.02.2019)
Matemātikas olimpiāde 5. - 8. klasei S.Ostele, V.Gulbe Grobiņa
(13:00) Skatuves runas konkurss I.Vērse, A.Zikmane Grobiņas novada Skolēnu interešu centrs
(15:00) Satversmes tiesas skolēnu zīmējumu un domrakstu konkursa apbalvošanas ceremonija S.Brugevica, I.Skubiņa Rīga
Sestdiena (16.02.2019)
(10:00) Mazpulku konference “Uzdrīksties iesaistīties! “ I.Pumpure Rīga
Svētdiena (17.02.2019)
-
Pirmdiena (18.02.2019)
Projekta “Skolas soma” ietvaros Ērika Vilsona monoizrāde “Mana Magadana” Klašu audzinātāji Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (19.02.2019)
(9:35) Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 3. klasei mutvārdu daļa S.Brugevica, I.Vērse Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (20.02.2019)
(9:35) Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 6. klasei rakstu daļa S.Brugevica, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Karjeras diena 3. un 4. klases mācību ekskursija uz Priekules maizes ceptuvi I.vērse, I.Kaire Kapsēdes pmsk.
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (21.02.2019)
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Vizuālās mākslas olimpiāde I.Skubiņa Kapsēdes pmsk.
(9:35) Diagnosticējošais darbs latviešu valodā 3. klasei rakstu daļa S.Brugevica, L.Sīle Kapsēdes pmsk.
Karjeras diena 1. un 2. klases mācību ekskursija uz Priekules maizes ceptuvi I.Skubiņa, L.Sīle Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (22.02.2019)
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(10:00) Projektu darbu prezentācijas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Pirmsskolas viesošanās bibliotēkā Margaritai Stārastei - 105 L.Limora Kapsēde
Medus diena L.Limora Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (23.02.2019)
Sporta deju festivāls "Madonas valsis - 2019" V.Gulbe Madona
Svētdiena (24.02.2019)
-
Pirmdiena (25.02.2019)
-
Otrdiena (26.02.2019)
(9:35) Diagnosticējošais darbs matemātikā 6. klasei S.Brugevica, V.Gulbe Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (27.02.2019)
(9:35) Diagnosticējošais darbs matemātikā klasei S.Brugevica, L.Sīle Kapsēdes pmsk.
Zaļā diena L.Logina Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (28.02.2019)
-