Kalendārs

Februāris 2018



Ceturtdiena (01.02.2018)
Starpnovadu florbola sacensības V.Nelsone Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (02.02.2018)
(10:00) Matemātikas olimpiāde 9.-12.klasei S.Brugevica, S.Ostele Grobiņas novads
(10:25) Atbalsta komandas sanāksme S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (03.02.2018)
(10:00) Sporta deju sacensības "Zvaigznītes-2017" V.Gulbe Liepājas 7. vsk
Svētdiena (04.02.2018)
-
Pirmdiena (05.02.2018)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Otrdiena (06.02.2018)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(10:00) Ķīmijas olimpiāde 9. – 12. klasei S.Brugevica, S.Ostele Aizputes novads
Trešdiena (07.02.2018)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (08.02.2018)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(08:15) Informatīvā sanāksme K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (09.02.2018)
1. klases brīvdienas K.Politers Kapsēdes pmsk.
(17:00) Valentīna dienas balle 6.-9.klase S.Brugevica, klašu audzinātāji Kapsēdes pmsk.
Sestdiena (10.02.2018)
-
Svētdiena (11.02.2018)
-
Pirmdiena (12.02.2018)
-
Otrdiena (13.02.2018)
(18:00) Skolas padome K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (14.02.2018)
(10:00) Vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12.klasēm S.Brugevica, I.Vērse Aizputes novads
7.,8.,9. klase piedalās "Ēnu dienās" G.Laursone Kapsēdes pmsk.
(08:45) Valsts diagnosticējošais darbs latviešu valodā mutvārdu daļa 6.klasei S.Brugevica, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (15.02.2018)
-
Piektdiena (16.02.2018)
(10:00) Matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm S.Brugevica, V.Gulbe, S.Ostele Grobiņas novads
(13:00) Skatuves runas konkurss I.Vērse, A.Zikmane Grobiņas novada Skolēnu interešu centrs
Sestdiena (17.02.2018)
Mazpulku konference “Latvijai – 100” I. Pumpure Rīga
Svētdiena (18.02.2018)
-
Pirmdiena (19.02.2018)
-
Otrdiena (20.02.2018)
(09:35) Valsts diagnosticējošais darbs latviešu valodā mutvārdu daļa 3.klasei S.Brugevica, I.Kaire Kapsēdes pmsk.
1. - 4. klases mācību ekskursija I.Vērse Nīcas novads
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (21.02.2018)
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(09:30) Valsts diagnosticējošais darbs latviešu valodā rakstu daļa 6.klasei S.Brugevica, A.Zikmane Kapsēdes pmsk.
Ceturtdiena (22.02.2018)
Projektu dienas K.Politers, S.Brugevica Kapsēdes pmsk.
(09:30) Valsts diagnosticējošais darbs latviešu valodā rakstu daļa 3.klasei S.Brugevica, I.Kaire Kapsēdes pmsk.
(11:00) Erudīcijas konkurss – Kapsēdes pamatskolai-35, Latvijai-100 S.Ostele, I.Pumpure, G.Laursone, A.Zikmane, G.Turova, V.Gulbe Kapsēdes pamatskola
(13:00) Profesiju dienas- Medus diena L.Limora Kapsēdes pmsk.
Piektdiena (23.02.2018)
6. klases mācību ekskursija L.Logina Liepājas teātris
Angļu valodas olimpiāde 7. klasei S.Brugevica, L.Logina Aizputes novads
Sestdiena (24.02.2018)
Sporta deju festivāls "Madonas valsis-2017" V.Gulbe Madona
Svētdiena (25.02.2018)
-
Pirmdiena (26.02.2018)
-
Otrdiena (27.02.2018)
(09:30) Valsts diagnosticējošais darbs matemātika 6.klasei S.Brugevica, AS.Ostele Kapsēdes pmsk.
Trešdiena (28.02.2018)
(09:30) Valsts diagnosticējošais darbs matemātikā 3.klasei S.Brugevica, I.Kaire Kapsēdes pmsk.