Zelta un Sudraba liecības

Kapsēdes pamatskolas 2017./2018. mācību gada “Zelta” , “Sudraba” liecības un Pateicības
                      “ZELTA” LIECĪBAS :
 
1.         Paula Rolava                           1.klase
2.         Elīza Rolava                            1.klase
3.         Kristofers Vilhelms Avotiņš      3.klase
4.         Mišela Gerasimova                 4.klase
5.         Una Tomase                            5.klase
6.         Agnese Dukatane                    6.klase
7.         Daila Vilde                                6.klase
8.         Daniels Brugevics                   7.klase            
 

                     “SUDRABA “ LIECĪBAS:
 
1.         Toms Kairis                             1.klase
2.         Annija Dombrovska                2.klase
3.         Sinita Egija Matute                 2.klase
4.         Emīlija Marta Skubiņa            2.klase
5.         Zane Valdmane                       2.klase
6.         Valters Baltgalvis                    3.klase
7.         Lukass Prauliņš                       3.klase
8.         Markuss Brugevics                 4.klase
9.         Rūta Timbare                           4.klase
10.       Ralfs Bethers                          4.klase
11.       Ģirts Daniels Vilemsons         5.klase
12.       Laura Jašmonte                      5.klase
13.       Toms Valdmanis                     6.klase
14.       Emija Emīlija Saule                6.klase
15.       Pēteris Zikmanis                     6.klase
16.       Everita Landere                      7.klase
17.       Una Unda Sālava                    7.klase
18.       Emīls Atstājs                           9.klase

 
PATEICĪBAS:
 
1.Ralfs Poriņš                1.klase
2. Ieva Sobole                1.klase
3. Ance Balandiņa          1.klase
4. Melānija Rugevica      1.klase
5. Māris Kļava                 1.klase
6. Samuēls Rūja-Lāms    1.klase
7. Kaiva Soģe                  2.klase
8. Dominiks Vecbaštiks    2.klase
9. Evelīna Mateusa          2.klase
10. Marta Geste               4.klase
11. Džerods Andersons    4.klase
12. Alekss Beļakovs         4.klase
13. Nansija Vītola             4.klase
14. Kristīne Gruškevica    5.klase
15. Ineta Kalniņa              5.klase
16. Dana Dukatane          5.klase
17. Anna Geste                6.klase
18. Matīss Līdums            7.klase
19. Ieva Siliņa                   8.klase
20. Luīza Guca                 8.klase

06.02.2018
Māris Gulbis