Skaļā lasīšana

Mūsu skolā notika nebijis konkurss – lasījām klausītājiem skaļi priekšā sevis izvēlētu grāmatu. Lasījums varēja ilgt līdz 5 minūtēm. Tas nav maz! Vispirms skolotāja Aira sarīkoja konkursus 5. Un 6. klasē atsevišķi. Tad veiksmīgākie lasītāji sacentās savā starpā. Tas gan vairs nebija skolā. Gājām uz Medzes pagasta bibliotēku pie Ināras Dombrovskas.
Kopā bijām 7 dalībnieki – Toms Romānovs, Dana Dukatane, Laura Jašmonte, Pēteris Zikmanis, Agnese Dukatane, Emija Emīlija Saule un Daila Vilde. Vispopulārākā grāmata, ko bijām izvēlējušies, bija “Grega dienasgrāmata”, taču bija arī cita literatūra, piemēram, Daila lasīja M.Runguļa “Sāļās pankūkas”, Toms – H.K.Andersena pasaku, bet Laura – H.Tamma “Nindzja Timijs un nozagtie smiekli”.

Laura Jašmonte būs tā, kas pārstāvēs mūsu skolu tālāk Liepājas Centrālajā zinātniskajā bibliotēkā. Viņai vērtētāji piešķīra visvairāk punktu. 2. vietu ieguva Daila, taču 3. vietu dala Emija Emīlija un Agnese.

Sakām lielu paldies par uzņemšanu bibliotēkā, saldumu balviņām, iespēju piedalīties, iepazīt grāmatas, kā arī jauki pavadīt laiku mūsu bibliotekārēm Airai un Inārai, tāpat Guntai Konopļevai par vērtēšanu un uzmundrinājumu!

Turēsim īkšķus, lai veicas Laurai!

Kapsēdes pamatskolas 6. klases meitenes – Emija un Agnese

06.12.2017
Māris Gulbis