Pirmsskolas Ziemassvētku koncerts ‘’Baltie Ziemassvētki”

Ziemassvētku vakars, kad satumst aiz loga, Zaigot sāk zvaigznes kā dimanta pogas. Spīd zelta mēness, mirdz sudraba sniegs, Ir bagāts ikviens, ja vien sirdī mīt prieks.
Mazie pirmsskolēni uzbūra stāstu par sniegpārsliņas ceļojumu. Pārsliņa, nevēloties kļūt par sniegu, ļāvās vējam. Tas nesa viņu līdz būdiņai, kur Ziemassvētku dzejoļus un dziesmas dziedāja rūķēni. Tad stiprais vējš pārsliņu aiznesa līdz namam, no kura staroja miers un mīlestība. Tā bija baznīca. Zvanu skaņas, sveču liesmiņu čuksti, bērnu dziesmas… Kad vējš atkal ierāva pārsliņu virpulī , tad tā nolaidās uz palodzes , kur jau drīz viņu ieraudzīja maza meitenīte. Apbrīnojot pārsliņas skaistumu, viņa paņēma to plaukstā… un pārsliņas sirds no laimes izkusa, jo nu pārsliņa zina, ka ir vērts dzīvot kaut īsu mirkli, lai iepriecinātu kādu.

Paldies mūzikas skolotājai Ilzei, paldies Elīzas mammītei Ingai un Ances mammītei Andai par muzikālo pavadījumu, kas papildināja un bagātināja  mūsu stāstu.

Par savu centību, labajiem darbiņiem un čaklumu, mazie zēni un meitenes saņēma lielās, sarkanās pārsteiguma zeķes pilnas ar brīnumiem. Starp citu, pie mums ciemojās arī pats Rūķis. Paldies visiem rūķu palīgiem, kas palīdzēja piepildīt šo brīnumu!

Gaisma, kas nāk no svecēm un mirdzošām bērnu acīm, dod saredzēt to, kas parasti paliek apslēpts – pārsteigums, brīnums un sapņi. Novēlam visiem gaišus Ziemassvētkus un skaistāko Ziemassvētku sapņu piepildījumu!
Pirmsskolēni, audzinātājas  Gunda, Liāna un auklīte Vita

28.12.2016
Māris Gulbis