Kapsēdes pavasaris - 2018

Lai arī astronomiskais pavasaris iestāsies tikai 20. martā, Kapsēdē tas jau sagaidīts. 10. martā Kapsēdes pamatskolā tradicionālajās sporta deju draudzības sacensībās – festivālā “Kapsēdes pavasaris- 2018” pulcējās ap 300 mazu un lielu dejotāju un apmēram tik pat līdzjutēju no Madonas, Ērgļiem, Bauskas, Vilces, Jaunlutriņiem, Vārmes, Kuldīgas, Aizputes, Liepājas, Grobiņas un Kapsēdes, kuri kopumā pārstāvēja 19 dažādus kolektīvus.
Sacensību gaitā dejotāji sacentās 12 dažādās vecuma un kvalifikācijas grupās un cīnījās par medaļām, diplomiem un sponsoru sarūpētajām balvām. Dejotāju un organizatoru vārdā paldies par atbalstu vēlos teikt SIA “Grobiņas ziedi” un personīgi Intai Rudenko, SIA “Medzes Components”, SIA “Grobiņas KB” un personīgi Maigonim Almanim, SIA ”Grobiņas SPMK” un personīgi Ilgonim Jēčim, SIA “Kings” un personīgi Jurim Gusevam, SIA “Kambaris”, BSR Kartingu halle un personīgi Madarai Libei, ZINOO Liepāja, Piedzīvojumu parkam “Tarzāns”, SIA Maxima Latvija, SIA “Cido grupa” “Lāčplēša alus darītava” un personīgi Uldim Vērsim.
Kapsēdes pamatskolas sporta deju klubu “Akcents” šajās sacensībās visas dienas garumā pārstāvēja 25 dejotāju pāri, no kuriem vislabāk veicās Dominikam Vecbaštikam- Evelīnai Mateusai, Jēkabam Kuncītim- Zanei Valdmanei, Danielam Brugevicam- Dailai Vildei, Kristapam Briedim- Aijai Muceniecei, Danielam Brugevicam- Everitai Landerei un Arnim Gūtmanim – Dinai Miķelsomei.
“Kapsēdes pavasaris- 2018” jau izdejots, bet sacensību sezona ir pašā plaukumā- 17. 03. mūsu dejotājus gaida sacensības “Reveranss” Cēsīs, 07. 04.- “Dzintarlāse” Liepājā, 14.04.-  Vilces pamatskolā, 22.04.- Jaunlutriņu tautas namā, 01.05.- Ērgļu “Vizbulīte”, bet 04.05. Aizputē. Turēsim īkšķus par mūsu dejotājiem!
 
Kapsēde pamatskolas SDK “Akcents” vadītāja Vineta Gulbe

11.03.2018
Māris Gulbis