Kapsēdes pamatskolas Veiklās rokas piedalās Zaļās jostas konkursa skatē Ventspilī

9.aprīlī Kapsēdes pamatskolas ekoskolas komanda - Anna un Marta Gestes un Matīss Līdums kopā ar skolotāju Lieni Loginu devās prezentēt savus videi draudzīgos iepirkuma maisiņus un grozu "Zaļās jostas" rīkotajā konkursa "Es sāku ar sevi - Tīrai Latvijai" Kurzemes reģiona skatē Ventspilī. Šajā konkursā pieteicās 187 komandas no 131 Latvijas mācību iestādēm, apvienojot 1191 bērnus un jauniešus.
Kurzemes reģiona skates ietvaros savas oriģinālās, dizainiski skaistās un praktiskās idejas, kā mājas apstākļos iespējams darināt videi draudzīgas somas un maisiņus, prezentēja 24 komandas no Kurzemes reģiona mācību iestādēm. Mūsu skolēni kopā ar skolotāju savus darbiņus prezentēja cik nu vien labi spēja, jo dažiem no viņiem šī bija pirmā nopietnā reize, kad ir jāuzstājas ļoti plašas auditorijas priekšā. Uztraukums bija liels un arī konkurence bija liela. Taču neraugoties uz to, ka mūsu varonīgie skolēni diemžēl netika tālāk uz galveno darbu skati Rīgā, kur piedalīsies visu reģionu labākie, mēs ieguvām simpātiju balvu skolu komandu kategorijā  no "Zaļās jostas" par nederīgu krekliņu izmantošanu iepirkumu maisiņu izstrādei un par unikālu piknika groza transformeri, kurš no groza transformējas par piknika galdiņu, kur var sēdēt vai salikt piknikam domātos gardumus. Balva ir no plates izgatavots unikāls pulkstenis.
Milzīgu paldies skolotāja Liene saka šiem skolēniem, kuri atsaucās uz aicinājumu piedalīties konkursā un aicina parējos skolēnus arī turpmāk piedalīties dažādos vides konkursos. 

22.04.2019
Māris Gulbis